Najważniejsze informacje na temat

Laseroterapia

1.TRĄDZIK I BLIZNY POTRĄDZIKOWE

W walce z aktywnymi formami trądziku skuteczne okazują się lasery Nd: YAG o długości fali 1064 nm. Mają działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Światło Nd: YAG bezpiecznie i całkowicie bezinwazyjnie przenika do skóry.

czytaj więcej

Laserowo usuwa się: różnego rodzaju blizny, w tym blizny potrądzikowe, zanikowe, po cesarskim cięciu czy innego typu blizny pooperacyjne i pourazowe.

czytaj więcej

Łagodne zmiany barwnikowe usuwa się powszechnie za pomocą zabiegów laserowych. Nowoczesne technologie są w stanie likwidować przebarwienia naskórkowe, jak i docierać do głębiej położonych zmian barwnikowych w skórze właściwej.

czytaj więcej

Laserowe usuwanie łagodnych zmian skórnych jest doskonałą alternatywą dla skalpela. Daje trwały efekt. Nie wymaga zakładania szwów. Krwawienie z usuwanej zmiany jest minimalne, dzięki zjawisku koagulacji zanika niemal natychmiast po laseroterapii.

czytaj więcej

Laser Fotona StarWalker MaQX emituje aż cztery rodzaje fal, w tym ultrakrótkie impulsy MaQX o potężnej energii. Jest wyjątkowy, ponieważ potrafi usuwać barwniki tatuaży, zbliżone kolorem do melaniny w skórze i hemoglobiny we krwi. Wyłapuje „najtrudniejsze pigmenty”, co jest praktycznie nie¬osiągalne dla innych systemów.

czytaj więcej

Zabiegi laserowe szybko i skutecznie le¬czą grzybicę paznokci stóp za pomocą światła laserowego Nd: YAG. Opatentowana technologia Fotona VSP ClearSteps™ niszczy pasożytnicze grzyby, które zainfekowały paznokcie. Głębokie, pulsacyjne podgrzewanie łożyska paznok¬cia zabija pasożyty oraz wzmacnia proce¬sy odpornościowe.

czytaj więcej

Lifting laserowy polecany jest dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć efekt gładkiej, pełnej blasku skóry, bez zmarszczek i bruzd. Zabieg zagęszcza tkanki, niweluje wiotkość skóry i unosi rysy twarzy. Jest wskazany dla osób z tzw. chomikami, rozmytym owalem, drugim podbródkiem, ale także z bruzdami nosowo-wargowymi i innymi zmarszczkami grawitacyjnymi na twarzy, szyi i dekolcie.

czytaj więcej

Laserowy resurfacing to szybka i przede wszystkim bezpieczna procedura. W przeciwieństwie do peelingów chemicznych i dermabrazji, pozwala na precyzyjną kontrolę głębokości penetracji. Resurfacing laserowy wykonuje się laserem Er: YAG w technice frakcjonowania skóry. Zabieg sprawia, że tekstura naskórka zmienia się na gładką, rozjaśnioną, bez widocznych porów, zmarszczek i innych niedoskonałości. W wersji bardziej intensywnej działa ujędrniająco, ponieważ pobudza syntezę kolagenu.

czytaj więcej

Zabiegi laserowe to złoty standard w leczeniu zmian naczyniowych. Skutecznie zamykają rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy i ciele (tzw. pajączki). Redukują rumień utrwalony i napadowy. Usuwają różnego rodzaju naczyniaki krwionośne i malformacje, plamy naczyniowe typu czerwonego wina itd.

czytaj więcej