Najważniejsze informacje na temat

Medycyna estetyczna

1.MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to zabieg, podczas którego za pomocą mikroigiełek dostarczane są składniki odżywcze do głębokich warstw skóry. Efektem mezoterapii igłowej jest poprawa jakości skóry – ujędrnienie, redukcja cellulitu, a w przypadku zabiegu wykonywanego na obszarze skóry głowy efektem jest wzmocnienie włosów.

czytaj więcej

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (zwany inaczej wampirzym liftingiem) polega na podaniu do głębokich warstw skóry preparatu zawierającego płytki krwi odwirowane z krwi pacjenta. Skóra po zabiegu staje się jędrniejsza, a zmarszczki, przebarwienia i blizny zredukowane.

czytaj więcej

Fibryna bogatopłytkowa z płytkami krwi zamkniętymi w trójwymiarowej strukturze wykorzystywana jest do leczenia schorzeń i przyspieszenia gojenia ran. Zabieg skierowany do osób z głęboki zmarszczkami i ubytkami w tkance.

czytaj więcej

Zabieg toksyny botulinowej stosowany jest do redukcji zmarszczek i linii mimicznych, leczenia migren, nadpotliwości i asymetrii. Botox znajduje zastosowanie w leczeniu problemów zdrowotnych i estetycznych.

czytaj więcej