Najważniejsze informacje na temat

Nowoczesna Klinika medycyny estetycznej, ginekologii i dietetyki CuevasKlinika CUEVAS to jedna z najnowocześniejszych klinik w Polsce, to doskonała lokalizacja, samo centrum Europy, Polski, Łęczycy. Wielu profesjonalistów i możliwości w jednym miejscu. Mieścimy się w zabytkowej XIX wiecznej kamienicy w łęczyckim rynku. Budynek powstał z przeznaczeniem dla dawnego Hotelu Polskiego, którego założycielem i pierwotnym właścicielem był Konstanty Cuevas. Obecni właściciele dzięki miłości i pasji do Łęczycy, jej historii i zabytków postanowili zachować starego ducha tego miejsca i połączyć potencjał kamienicy z potrzebami współczesności. Tak powstała klinika Cuevas w budynku dawnego Hotelu Polskiego.

Specjalizujemy się w najnowocześniejszych rozwiązaniach dostępnych na rynku medycznym. Nasi pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty, na którą składają się liczne specjalizacje, takie jak:

Klinika CUEVAS

Klinika CUEVAS posiada najnowocześniejsze urządzenia medyczne HIGH-TECH służące do rzeźbienia sylwetki oraz do zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Nasza stale rozrastająca się kadra składa się z najlepszych lekarzy specjalistów z całej Polski co pozwala nam kompleksowo i z największą skutecznością pomagać pacjentom we wszystkich problemach.