Najważniejsze informacje na temat

Modelowanie sylwetki ultradźwiękami

Exilis Ultra 360 modeluje i ujędrnia ciało „od stóp do głów”.

Posiada zaawansowany system do nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, może być zastosowany aż w 20 obszarach twarzy i ciała. Czas, w którym efekty są widoczne zależy od rodzaju leczonego obszaru. Efekty będą coraz bardziej widoczne na przestrzeni kilku miesięcy. Modelowanie sylwetki ultradźwiękami wywołuje wyjątkowo silną przebudowę kolagenu. W efekcie zabieg daje liczne korzyści, takie jak ujędrnienie i napięcie wiotkiej skóry ciała.

Modelowanie sylwetki za pomocą ultradźwięków w CUEVAS

W zabiegach na ciało ultradźwięki są nieocenione, jeśli chodzi o likwidację złogów tłuszczowych i cellulitu. Fale ultradźwiękowe oddziałują na tkanki energią mechaniczną. Z jej pomocą przerywają zwłóknienia tkanki łącznej wokół struktur tłuszczowych. Dzięki temu pojedyncze komórki tłuszczowe są bezpośrednio wystawione na działanie lipolityczne fali radiowej.

Zabieg porównywalny jest do relaksującego masażu ciepłymi kamieniami. Minimalna grubość tkanki tłuszczowej, na której można pracować, to 1 cm. Po nałożeniu olejku mineralnego, który ułatwia przepływ energii, rozpoczyna się masaż ciała przy użyciu specjalnej głowicy.